Кулер для води - це сучасний побутовий прилад, призначений для розливу бутильованої питної води.

Основні функції:

Підігрів: рідина підігрівається до потрібної температури і завдяки датчикам підтримується в заданому діапазоні (+86 - +95 ° C). Деякі моделі водонагрівачів оснащені спеціальним захистом гарячих краником ( «захист від дітей»), яка дозволяє уникнути випадкових опіків.

Охолодження: рідина охолоджується і підтримується в установленому температурному діапазоні (+5 - +15 ° C). Бувають охолоджуючі системи з електронним охолодженням і з компресорним охолодженням. Також зустрічаються моделі без функції охолодження, які подають воду кімнатної температури.

Водораздатчики: Працюють без підключення до електричної мережі і призначені тільки для розливу води безпосередньо з бутля, без її нагрівання та охолодження. Такі моделі встановлюють в дитячих садах і початкових класах шкіл, а також в місцях з великою прохідністю.

Спосіб подачі води - з завантаженням бутлів зверху чи знизу, а також кулери з проточним фільтром з холодного водопроводу;

Спосіб управління - механічний або електронний.

ТМ «Aqualis» пропонує кулери в асортименті, під замовлення. Будь-які модифікації, варіанти функціоналу та дизайну. Детальна консультація, підбір кулера або розробка індивідуальної пропозиції за телефонами: +380 (99) 308-70- 70, +380 (93) 380-70-70, +380 (96) 308-70-70