ТМ «Aqualis» пропонує дитячу воду – це вода м'якої мінералізації, містить солі калію, натрію, магнію, а також настільки необхідний дитячому організму йод. Рекомендована до щоденного вживання без необхідності кип'ятіння для дітей та дорослих всіх віку.

Щоб вода була максимально корисна для діток, потрібно дотримуватися кількох порад:

- Давати дитині пити у перервах між їжею. Якщо напувати чадо під час їди, може порушитися процес травлення. Не розводьте водою шлунковий сік, нехай корисні речовини добре засвояться, а потім давайте попити. Чекати потрібно хоча б півгодини.

- Не напувати дитину холодною водою. Напій низької температури як погано засвоюється, а й призводить до захворювань горла. А ось вода кімнатної температури не тільки швидко вгамовує спрагу, але й віддає малюкові корисні речовини.

- Випробувати маленькі хитрощі, якщо дитина відмовляється пити. Дати відвар ізюму - чудовий спосіб напоїти малюка, тому що він дуже смачний і дитина навряд чи відмовиться від таких ласощів.

Детальна консультація або розробка індивідуальної пропозиції за телефонами: +380 (99) 308-70- 70, +380 (93) 380-70-70, +380 (96) 308-70-70